Opony pneumatyczne Continental, Armour, Solideal, Ad-trak, Advance, Deestone, Trelleborg

Kiedy chodzi o opony pneumatyczne, nie da się ukryć, że marki Continental, Armour, Solideal, Ad-trak, Advance, Deestone i Trelleborg królują na rynku. Szeroki zakres produktów tych firm sprawia, że każdy znajdzie opony odpowiednie do swoich potrzeb.

Przeanalizujmy najpierw produkty Continental. Firma słynie przede wszystkim ze swojej gama opon do różnych typów pojazdów – samochodów osobowych, ciągników siodłowych czy samochodów dostawczych. Ich opony są wykonane z trwałego materiału i dostarczają optymalną przyczepność oraz precyzyjne sterowanie.

Armour oferuje szeroką gamę opon pneumatycznych do wszelkiego rodzaju maszyn – od budowlanej po rolniczą. W segmencie OTR (Opony Ciężarowe) firma należy do najbardziej zaufanych marek dostarczających odporne opony o dużej trwałości. Jak to mówią – „Solidne jak pancerz”.

Solideal jest jednym z liderów w branzy produkującym opony pneumatyczne do maszyn budowlanych, rolniczych i innych pojazdów specjalnych. Opracowana przez Solideal technologia AirDrive pozwala użytkownikom na automatyczne pompowanie i kontrolowanie ciśnienia w oponach w celu optymalizacji ich bezpieczeństwa i wydajności.

Ad-Trak to marka puszek pneumatycznych zaprojektowanych tak, aby dać użytkownikom lepsze sterowanie pojazdami zastosowaniami pneumatycznymi w terenie górzystym lub terenie boe. Szeroki wybór powierzchni bieżnika i różnych rozmiarów statków powietrznych sprawia, że jest to doskonała opcja dla osób potrzebujących więcej kontroli nad swoim pojazdem.

Advance oferuje szeroki wybór opon pneumatycznych marek premium już od lat 70-tych. Swoje pragnienie tworzenia opon tego samego standardu co konkurenci, one stale się poprawia z każdym sezonem obfitujacym w nowości.To niskie opory toczenia sprawiają bardzo wysoką wydajność nawet przy dużym obciążeniu.

Deestone oferuje ponad 5 000 modeli opon o różnego rodzaju bieżnikach przeznaczone na potrzeby specjalistycznych maszyn budowlanych, rolniczych i gier terenowych . Ich doskonała elastyczność lekkich bieżników wiciowanych minimalizuje drgania i stawia je na szczycie listy producentów opon o małym cięzarze; a mocna ochrona przed obrażeniami zachowuje zaufanie u sprzedawców i klientów.

Kontynental, Armour, Solideal, Ad-trak, Advance, Deestone, Trelleborg – te marki to dobrze znane produkty w gałęzi opon pneumatycznych. Pomagają firmom w całym kraju transportować swoje towary i sprzęt szybko i bezpiecznie.

Kontynental jest jedną z najbardziej znanych marek opon pneumatycznych. Firma zawsze oferuje najwyższą jakość, a dostępne opony zapewniają doskonałe osiągi i trwałość. Należy pamiętać, że Kontynental oferuje także szeroką gamę innych produktów, w tym osprzęt silnikowy, układy hamulcowe oraz systemy automatyzacji pojazdów.

Armour to marka wytwarzająca różne rodzaje opon przeznaczonych do ciężarówek. Te opony oferują bardzo dobrą odporność na uszkodzenia i długowieczność w każdych warunkach. Ich elastyczna budowa umożliwia powtarzalne i precyzyjne działanie na mokrym asfalcie i ciężkich drogach szutrowych.

Solideal to kolejna marka opon specialized do specjalistycznych pojazdów szybkiego skrętu i wózków widłowych, które służą do transportu ładunków. Najnowsza gama produktów to E3 technologia opon, która cechuje się mniejszym spalaniem, większymi prędkościami roboczymi, lepsza elastyczności i bezbłędnymi osiągami dla rutynowych zadań transportowych.

Kiedy pomyślimy o gumach pneumatycznych, pierwszą firmą, która przychodzi nam na myśl, jest Continental. Jednak w dzisiejszych czasach istnieje wiele innych renomowanych producentów obuwia pneumatycznego, takich jak Armour, Solideal, Ad-trak, Advance, Deestone i Trelleborg.

Opony pneumatyczne z różnych producentów mają swoje własne zastosowania i cechy. Spośród wszystkich markowych opon dostępnych na rynku dziś, Continental jest jednym z najbardziej znanych i popularnych. Mają one doskonałe właściwości trakcyjne i przyczepność, a także trwałość.

Armour jest kolejną marką na rynku opon pneumatycznych, która oferuje szeroki wybór wzorów i rozmiarów. Opony te cechuje lekka konstrukcja i doskonała trwałość. Sprawiają one, że pojazd jest stabilny i bezpieczny.

Solideal to z kolei opony o doskonałym stosunku ceny do jakości. Są one idealne dla zastosowań lekkich dostawczych i pojazdów użytkowych oraz profile przeznaczone do transportu ciężarowego. Charakteryzują się one trwałością i są bardzo skuteczne podczas hamowania.

Ad-trak to marka oferująca opony przeznaczone do pojazdów maszyn rolniczych i budowlanych oraz maszyn drogowych. Te opony są lekkie i posiadają doskonałe drgania amortyzacyjne oraz wysoki współczynnik trakcyjności.

Z kolei Advance oferuje swoje opony do prac publicznych, czyli transportu ciężarowego lub ciężkiego użytku budowlanego. Mogą one być stosowane do różnych warunków pogodowych i stref klimatycznych.

Deestone to marka opon podziemnych, naprawiony tubless radial widlasty. Te opony szeroko stosowane są w odwiertach gazu i ropy naftowej oraz nawet do budowli morskich, takich jak porty albo platformy wiertnicze offshore.

Wreszcie, Trelleborg oferuje trwałe, wartościowe opony pneumatyczne charakteryzujące się doskonałym poziomem przyczepności oraz pełną stabilnością aerodynamiczną i dynamiczną w każdej sytuacji drogowej . Opony te można stosować do samochodów ciężarowych, autobusów oraz innych pojazdów ciężarowych itp.

Kiedy chodzi o opony pneumatyczne, nie da się ukryć, że marki Continental, Armour, Solideal, Ad-trak, Advance, Deestone i Trelleborg królują na rynku. Szeroki zakres produktów tych firm sprawia, że każdy znajdzie opony odpowiednie do swoich potrzeb. Przeanalizujmy najpierw produkty Continental. Firma słynie przede wszystkim ze swojej gama opon do różnych typów pojazdów – samochodów osobowych,…